DOPRAVA ZDARMA - VŠE SKLADEM - ZÍTRA U VÁS

Fotopasti s WiFi a Bluetooth

Fotopasti s WiFi a Bluetooth

Wifi, Bluetooth ve fotopasti ?

Čas od času nás kontaktují zákazníci s poptávkou po fotopasti s přenosem prostřednictvím technologie WiFi a nebo Bluetooth.

Jsou takové fotopasti v naší nabídce?

Nejsou a ani nebudou! 
Tyto funkce mohou být i nebezpečné viz. níže!

Wifi a Bluetootch má dosah jen pár metrů od fotopasti a navíc fotopast musí signál Wifi a Bluetootch stále vysílat a to i když fotopast nic nefotí, fotopast má tak velkou spotřebu energie a její použití s touto technologií na baterie je prakticky nereálné. 
Naše fotopasti s GPRS přenosem Vám odešlou neomezené množství fotografií na email za 33,-Kč měsíčně a to bez omezení vzdálenosti, na fotografie z fotopasti se můžete podívat kdekoli na světě, navíc fotopast pokud čeká na krmelišti na zvěř anebo čeká na zloděje je zcela „uspala“ v okamžiku kdy zachytí pohyb se fotopast zapne! Vyfotí! Pokud má GSM modul přihlásí se do GSM sítě, odešle fotografii, odhlásí se a zase se zcela vypne, má tak minimální spotřebu energie, toto by ovšem neplatilo pokud by fotopast měla integrovaný Wifi nebo Bluetcootch fotopast by stále musela vysílat signál aniž by se před fotopastí něco pohybovalo .

Fotopast se zapnutou WiFi a nebo Bluetootch jsou snadno odhalitelné! 
POZOR NA TYTO FUNKCE!

Není nic snadnějšího pro zloděje fotopastí vzit si mobilní telefon a vyrazit do lesa na „lov“ fotopasti s WiFi a Bluetootch stačí se jen tak procházet lesem třeba hledat houby a mobilní telefon v kapse ihned přítomnost fotopasti nahlásí stačí když se dostanete do dosahu WiFi nebo Bluetooth signálu , který fotopast vysílá, toto se Vám u běžných GSM fotopastí stát nemůže!nabídku fotopasti s GSM a přenosem GPRS naleznete Zde !

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení