DOPRAVA ZDARMA - VŠE SKLADEM - ZÍTRA U VÁS

WILDGAME Innovations

V roce 2016 rozšiřujeme nabídku fotopastií o novou americkou značku WILDGAMEInnovations, která velmi dlouho působí na trhu v západních zemích a severní americe a přes těžkou konkurenci špičkových výrobků se dlohodobě pohybuje na vrcholu prodejnosti fotopastí! Špičkové zpracování a rozumá cena to jsou hlavní předností této značky. Zákazníci , kteří nechtějí masivně vyráběné fotopasti čínských výrobců jako ACORN, SCOUTUARD jistě ocení kvalitu WILDGAME! Základní model fotopasti CLOAK nabízí fotopast za dosud nevídanou cenu ! Tato fotopast je tak nejlevnější značkovou fotopastí v ČR i přes nízkou cenu neni ochuzena na kvalitě a každému myslivci poskytně spolehlyvíý údaj o pohybu zvěře. Díky zcela neviditelnému nočnímu snímání může být použita i na zloděje. Model fotopasti VISION zaujme 3D maskováním a malým rozměrem stejně tak jako ještě o něco výkonější model CRUSH! Revoluční fotopast360° CAM ocení hlavně myslivci ! Fotopast je opravdu unikátní, sleduje celý prostor v okruhu až 40 metrů pohybová čidla po celém obvodu fotopasti sledují pohyb do všech stran a ihned pomocí tichého elektromotoru nasměrují kameru na pohybující se cíl.

Wildgame Crush 10 Illusion™ Lightsout™

NA ZLODĚJE a na ZVĚŘ! Novinka 2016!Vynikající fotopast velmi malých rozměrů12x8x5cm! Zaujme 3D maskování s dokonalou imitací stromové kůry! Zcela neviditelné noční snímání! Rychlost spouště 0,5s! Kvalitní fotografie o rozlišení 10MP a špičková videa! Vynikající zpracování platových dílu s dokonalou izolací proti vnějším přírodním vlivům to je fotopast americké firmy WILDGAME!

4 690 Kč

Wildgame 360° Cam

NA ZVĚŘ! Velmi zajímavá fotopast předurčena ke sledování velkých ploch. Běžně dostupné fotopast musíte namířit na konkrétní sledované místo a mnohokrát se Vám může stát, že zvěř projde jen pár metrů mimo záběr fotopasti, to se Vám s fotopastí Wildgame 360 nemůže stát! Díky otáčivému objektivu a pohybovým čidlům umístěným po celém obvodu fotopasti můžete sledovat plochu o průměru až 50 metrů. Není podstatné zda zvěř přichází zleva zprava anebo se pohybuje za fotopastí, okamžitě jak fotopast zaznamená pohyb rotující objektiv se otočí zaměří na sledované místo a udělá záznam a to vše během vteřiny! Díky přísvitu 840nm jsou fotografie opravdu jasné a čitelné i na velkou vzdálenost. Rozlišení fotografií ve špičkové kvalitě až 12MP a video v HD kvalitě.

4 000 Kč

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení